Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту регулярного акту " Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Красненська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних  осіб, їх об’єднань. 

Проект спрямований на  забезпечення доходів до бюджету  Красненської селищної ради.

Підставою для розробки проекту є статті 47, 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Красненської селищної ради за адресою:

www.krasne-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність\Проекти регуляторних актів».

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  кабінеті секретаря селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця  до 10.07.2016 року  з дня оприлюднення на адресу розробника:вул. І. Франка, 2а, смт. Красне, Буського району, Львівської області, 80560, тел. (264) 2-23-42, e-mail: krasne.rada@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

оголошення

Шановні мешканці Красного!

Проводиться збір Великодніх гостинців для воїнів АТО!

Захисники очікують домашніх пасок, солодощів, шоколаду, меду, згущеного молока чи інших смаколиків.

Поділімося з нашими хлопцями

 Великоднім  духом!

 

Збір проводиться до четверга 28.04.2016р в приміщенні селищної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про Програму та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим категоріям громадян на лікування»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

        

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Красненської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про Програму та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим категоріям громадян на лікування» з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань.

Детальніше...

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про комісії Красненської селищної ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Красненської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про затвердження Положення про комісії Красненської селищної ради» з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань.

Детальніше...

Оголошення про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Красненської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

       Затверджено план діяльності виконавчого комітету Красненської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Підготовка та прийняття регуляторних актів селищної ради та її виконавчого комітету здійснюється відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Детальніше...

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення  конкурсу з відбору  субєктів оціночної діяльності

          Красненська селищна  рада оголошує конкурс  з відбору суб’єктів  оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення  незалежної оцінки  об’єктів  спільної  власності територіальної громади смт. Красне.

      Для участі у конкурсі претенденти  подають:

- заяву на участь у конкурсі;

- копію установчого документа претендента;

- копію кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі  та яких буде залучено до проведення оцінки;

- письмову згоду оцінювачів, яких  буде додатково залучено претендентом  до  проведення  робіт з оцінки майна, завірені  їхніми особистими підписами ( у тому числі  тих, що  працюють за сумісництвом);

- копію сертифіката  субєкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом  державного майна  України;

- інформацію про претендента  щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду  роботи  оцінювачів, які працюють  у його штатному складі та додатково залучаються  ним .

   Конкурсна пропозиція  претендента  подається у запечатаному конверті і має  містити пропозицію щодо вартості  виконання робіт, калькуляції  витрат, пов’язаних з виконанням  робіт, а також термін виконання робіт (у календарних днях).

      Конкурс  відбудеться  о 17.00год. 04 лютого 2016 року за адресою: вул. І. Франка, 2 а  смт. Красне в  приміщенні Красненської селищної ради .

    Конкурсна документація  подається до селищної ради не пізніше, ніж за два робочих  дні до оголошеної  дати проведення конкурсу (включно) за адресою: вул. І.Франка,2 а, смт. Красне, тел. (03264) 2-23-42.

 Селищний голова                           М. Чучман

АТО

Оголошення

Просимо мешканців смт. Красне долучитись до збору теплого одягу та продуктів харчування для потреб військовослужбовців, які перебувають у АТО.

Збір здійснюється у  Красненській селищній раді.

 
 

З повагою, Селищний голова         М. І. Чучман.

Відвідувачі
438
Статті
848
Веб-посилання
2
Перегляди статей
116462

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

© 2014 Красненська селищна рада