Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про Програму та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим категоріям громадян на лікування»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

        

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Красненської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про Програму та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим категоріям громадян на лікування» з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань.

 

Проект спрямований на  посилення соціального захисту самих вразливих верств населення з метою  матеріальної підтримки цих верств і   передбачає визначення порядку надання одноразових матеріальних допомог малозабезпеченим громадянамта іншим категоріям громадян на лікування, які проживають на території Красненської селищної ради.

Підставою для розробки проекту є статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення Красненської селищної ради № 34 третьої сесії VII скликання від 12 грудня 2015 року  .

 З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Красненської селищної ради за адресою:

www.krasne-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність\Проекти регуляторних актів».

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  кабінеті секретаря селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця  до 12.04.2016 року  з дня оприлюднення на адресу розробника:вул. І. Франка, 2а, смт. Красне, Буського району, Львівської області, 80560, тел. (264) 2-23-42, e-mail: krasne.rada@gmail.com

Відвідувачі
438
Статті
848
Веб-посилання
2
Перегляди статей
116456

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

© 2014 Красненська селищна рада