Оголошення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Красненської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про Програму та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та іншим категоріям громадян на лікування» з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект спрямований на  посилення соціального захисту самих вразливих верств населення з метою  матеріальної підтримки цих верств і   передбачає визначення порядку надання одноразових матеріальних допомог малозабезпеченим громадянамта іншим категоріям громадян на лікування, які проживають на території Красненської селищної ради.

Підставою для розробки проекту є статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення Красненської селищної ради № 34 третьої сесії VII скликання від 12 грудня 2015 року  .

З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Красненської селищної ради за адресою:

www.krasne-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність\Проекти регуляторних актів».

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  кабінеті секретаря селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця  до 12.04.2016 року  з дня оприлюднення на адресу розробника:вул. І. Франка, 2а, смт. Красне, Буського району, Львівської області, 80560, тел. (264) 2-23-42, e-mail: krasne.rada@gmail.com

Відвідувачі
Веб-посилання