A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Красненська громада
Львівська область, Золочівський район

Депутати

Депутатський корпус Красненської селищної ради 8-го скликання


Бруцяк Богдан Володимирович

07.04.1978, освіта вища, член ВО «Батьківщина», директор, ТзОВ «ІСВОНГіКО», проживає у с.Куткір, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»


Владика Юрій Ярославович

15.05.1966, освіта вища, член ВО «Батьківщина», директор, Приватне підприємство «Аватар-Арх», проживає в смт.Красне, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».


Дідух Світлана Олегівна

13.01.1994, освіта вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», секретар Красненської селищної ради 8-го скликання на строк її повноважень депутата,проживає у с.Полоничі, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».


Дітчук Надія Мирославівна

15.01.1964, освіта вища, безпартійна, завідувачка, Дошкільний навчальний заклад «Малюк», проживає у смт.Красне, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».


Дроздовський Петро Володимирович

13.07.1958, освіта середня-спеціальна, безпартійний, фельдшер, ФАП, проживає у с.Мармузовичі, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».


Гаєвська Ірина Зіновіївна

23.10.1971, освіта вища, член ВО «Батьківщина», відповідальний секретар, Приватне підприємство «Медіа-Центр «Над Бугом», проживає у м.Буськ, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».


Квятковський Дмитро Олександрович

10.11.1976, освіта вища, безпартійний, директор, Сторонибабське державне підприємство «Укрспирт», проживає у м.Львів, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».


Кичурчак Євген Михайлович

24.11.1968, освіта вища, безпартійний, керівник апарату, Буська районна державна адміністрація, проживає у смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «Сила і Честь».


Коропецький Максим Михайлович

27.07.1981, освіта вища, безпартійний, завідувач, Приймальне відділення Буської ЦРЛ, проживає у смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».


Магера Володимир Іванович

03.04.1984, освіта вища, безпартійний, голова фермерського господарства, проживає у с.Бортків, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».


Максимів Антін Степанович

08.09.1967, освіта вища, безпартійний, директор Задвір’янський опорний заклад ЗСО I-III ступенів, проживає у с.Задвір’я, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»


Мандій Анатолій Іванович

05.03.1985, освіта вища, безпартійний, начальник відділу, Державна екологічна Інспекція у Львівській області, проживає у смт.Красне, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС».


Миляновський Степан Романович

19.02.1959, освіта вища, безпартійний, директор, Буська районна філія Львівського обласного центру зайнятості, проживає у м.Буськ, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

 


 

Міхневич Ганна Михайлівна

22.12.1979, освіта вища, безпартійна, заступник директора, КНП «Буська ЦРЛ», проживає у с.Сторонибаби, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «Сила і Честь».


Нестерович Андрій Васильович

28.08.1985, освіта вища, безпартійний, директор, ТзОВ «Краснебрук», проживає у смт.Красне, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».


 

Потюк Володимир Петрович

25.07.1967, освіта середня-спеціальна, безпартійний, сільський голова, Бортківська сільська рада, проживає у с.Мала Вільшанка,  обраний по єдиному виборчому округу, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Сервило Наталія Ярославівна

26.02.1970, освіта вища, безпартійна, директор, Олеський професійний ліцей, проживає у с.Ракобовти, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Всеукраїнського об’єдання «Свобода».


Михайлюк Марія Степанівна

24.08.1992, освіта середня-спеціальна, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в смт.Красне, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода».


Скобилко Ігор Богданович

14.11.1983, освіта вища, безпартійний, завідувач хірургічно-травматологічного відділення Буської ЦРЛ, проживає у смт.Красне, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».


Смірнова Галина Володимирівна

Смірнова Галина Володимирівна

24.10.1970, освіта вища, безпартійна, завамбулаторією, КНП «Буська ЦРЛ», проживає у смт.Красне, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».


Сокур Віталій Олександрович

Сокур Віталій Олександрович

10.03.1983, освіта вища, безпартійний, вчитель, НВК «Петричівська ЗОШ I-II ступенів», проживає у с.Петричі, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».


Сокур Віталій Олександрович

Форошівський Роман Іванович

03.03.1969, освіта середня-спеціальна, оператор котельні ДНЗ "Берізка", безпартійний, проживає в с.Мармузовичі, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».


 

Чуба Ігор Михайлович

11.11.1974, освіта вища, безпартійний, директор, ФОП, проживає у смт.Красне, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний рух України».


Шеремета Володимир Михайлович

27.08.1985, освіта середня-спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, проживає у с.Мармузовичі, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний рух України».


Юхима Володимир Васильович

16.10.1982, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, проживає в смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».


Ярема Євген Ігорович

19.09.1987, освіта вища, безпартійний, директор, Редакція Буського районного радіомовлення, проживає в смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь