Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 06.01.2021 22:16

УВАГА !   КОНКУРС !

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України № 169 від 15.02.2002р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Регламенту Красненської селищної ради, враховуючи рішення селищної ради від 16 грудня 2020 року №6 «Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік», оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу забезпечення роботи виконавчого комітету та старостинських округів Красненської селищної ради.

Документи подаються за адресою: смт. Красне, вул. Івана Франка 2а, Золочівського району, Львівської області впродовж тридцяти днів з дня опублікування даного оголошення.

Умови проведення конкурсу додаються.

Селищний голова                                                                                   Роман ФУРДА

Додаток: Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
та старостинських округів Красненської селищної ради
Золочівського району Львівської області