ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 24.03.2021 15:38

Фото без опису ??Вчора, 23 березня, в приміщенні Красненської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу – головного архітектора відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

♦?Кандидати подали документи відповідно до зазначених вимог. Конкурс складався з двох етапів: спочатку конкурсанту було запропоновано витягнути білет, а далі згідно результатів письмового іспиту кандидат був допущений до співбесіди. Відповіді на запитання членів комісії надано в повному обсязі.
   ♦?За проведенням конкурсу спостерігали члени комісії та запрошені представники Львівської національної академії мистецтв.
   ♦?На основі результатів конкурсу буде прийнято рішення про призначення переможця конкурсу на дану посаду.