На території Красненської селищної ради будуть проводитись роботи з оприскування сільськогосподарських культур

Дата: 30.03.2021 22:37

Фото без опису  ??Приватне підприємство «Західний Буг», невідокремлений структурний підрозділ с.Андріївка (Мармузовичі) інформує про те, що з 31 березня 2021 року по 2 квітня 2021 року на території Красненської селищної ради будуть проводитись роботи з оприскування наступних с/г культур: цукровий буряк, озимий ячмінь, озима пшениця, соя, озимий ріпак, кукурудза – засобами захисту рослин, згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів.

??Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні, доповнення до переліку та інстукціями з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерством екології та природніх ресурсів України.

??Нагадуємо, що власники пасік повинні зареєструватись в селищній раді. Перевезення (кочівля) пасік до медоносних угідь здійснюється відповідно до ветеринарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.

/За повідомленням ПП «Західний Буг»/