Навчання з підготовки заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021

Дата: 02.04.2021 21:06

??Секретар Красненської селищної ради Світлана Дідух та начальник організаційного відділу забезпечення роботи ради, постійних комісій та оприлюднення Марія Лисянська, взяли участь в онлайн навчаннях з підготовки заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати-Україна". Захід відбувався на платформі ZOOM.

??Згідно умов конкурсу, у 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів-переможців у 4 карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень.

??Кошти для фінансування проєктів надає Міністерство розвитку громад та територій.

??Заявниками Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 можуть бути громадські організації, агенції регіонального розвитку, благодійні організації та комунальні підприємства, у партнерстві з органами місцевого самоврядування. Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:

?збереження і популяризація історико-культурної спадщини

?збереження і популяризація природної спадщини

?розвиток спорту в гірських громадах

безпека громад Карпатського регіону

?подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

??Максимальний розмір гранту складає 250 тис. грн, обов’язковою умовою є наявність власного внеску у розмірі не менше 20%.

??Триватиме прийом проєктних заявок до 30 квітня 2021 року.

?Довідка: Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.