До уваги сільськогосподарських виробників Красненської селищної територіальної громади

Дата: 07.04.2021 13:07

Фото без опису13 квітня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди чотирьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

??Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

??на території колишньої Полтв'янської сільської ради. Площа ділянки - 17,90 га. Стартовий розмір річної плати – 45737,96 грн.

Останній день прийому заяв: 07 квітня 2021 р. до 16 год. 30 хв.

Місце проведення земельних торгів: м. Львів, вул. Сахарова,46.

Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

Більш детальну інформацію про лоти можна отримати за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/