Про засідання виконкому Красненської селищної ради

Дата: 09.04.2021 09:09

Фото без опису       На засіданні виконкому Красненської селищної ради розглянуто 15 питань
   Вчора, під час чергового засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Фурди, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її мешканців.

??На порядку денному розглянули 15 питань, з яких одне, за пропозицією заявника та з метою детального вивчення, перенесли на наступне засідання виконавчого комітету.

?З основного це:????

?Затвердили порядок використання печаток та штампів, зокрема старости Мармузовицького та Задвір’янського старостинських округів незабаром отримають гербові печатки для використання у своїй роботі;

?Надали дозвіл на зріз дерев;

?Присвоїли поштові адреси житловим будинкам, забудовниками яких є Семенович Марія Теодорівна, Лишак Зоряна Ігорівна та Братунь Марта Ігорівна, Чирка Сидонія Йосифівна, Окопна Ольга Романівна, Венямінов Арам Юрійович та житловому будинку в смт. Красне по вулиці Довженка (заява Романів Ірини Юріївни).

?Розгляд заяви Колодія Ростислава Романовича щодо присвоєння поштової адреси за пропозицією заявника було перенесено на наступне засідання.

????Окрім цього, виконавчий комітет схвалив низку проектів рішення Красненської селищної ради, які сьогодні будуть ще депутатами розглядатись на сесії, зокрема:

?Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021;

?Про внесення змін та доповнень до селищного бюджету Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік;

?Про затвердження Програми підтримки ГО «Буська районна Спілка політичних в’язнів та репресованих України» і патріотичного виховання молоді на 2021-2025 роки;

?Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на 2021 рік;

?Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 23 грудня 2020 р.№ 22 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області 8 скликання.