Призначено заступника Красненського селищного голови

Дата: 09.04.2021 23:55

Фото без опису   Рішення про призначення Ігора Шульги заступником Красненського селищного голови по виконавчій роботі ради було сьогодні прийнято під час сесії селищної ради. До виконання обов’язків посадовець приступить вже 5 травня.

????Крім того, депутати прийняли рішення про внесення змін до складу виконавчого комітету, яким, включили до його складу Ігора Шульгу (відповідно до займаної посади).

????Красненський селищний голова Роман Фурда відзначив, що Ігор Шульга має великий досвід по залученню європейських коштів та втіленню різних проєктів.

??Довідка:??????

Ігор Шульга, народився 24.09.1963, освіта вища. Закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, двічі обирався мером міста Глинян. За час роботи на посаді у місті втілив багато європейських проєктів, зокрема вдалось створити сучасний ЦНАП, залучити кошти по каналізуванню, збудувати першу сонячну електростанцію потужністю 3,5 МВт на площі 10 га, завдяки якій міський бюджет отримує додаткові надходження від оренди земельної ділянки тощо.

Нагадаємо, у січні 2021 року також було призначено Андрія Лащука заступником Красненського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів по гуманітарних питаннях.