Завершується акція «Великодній кошик для солдата»

Дата: 23.04.2021 09:12

??В рамках акції в Красненській громаді триває збір великодніх гостинців – продуктів харчування, засобів особистої гігієни для військових, які під час свят знаходитимуться на передовій, на сторожі миру і спокою нашої країни, а наші дітки можуть намалювати листівку, написати листа, зробити писанку, для наших захисників щира дитяча любов та підтримка є надзвичайно важлива.

??Якщо Ви хочете подати пожертви для учасників ООС, аби вони відчули велику радість Христового Воскресіння, знали, що про них пам’ятають і чекають їх живими та здоровими, маєте останню нагоду передати гостинці до 13:00 год. завтрашнього дня.

??Пожертви очікують у Відділі освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту за адресою: с.Сторонибаби, вул. Нова 3, тел.068-64-59-912.