Мешканці Красненської громади зібрали великодній кошик військовим в зоні ООС

Дата: 24.04.2021 21:13

Красненська селищна рада спільно з відділом освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту організували благодійну акцію на підтримку воїнів ООС. Незважаючи на карантинні обмежання, мешканці Красненської громади зібрали і передали для воїнів ООС на передову продукти, паски, які традиційно входять до святкового кошика.

До цієї благородної справи активно долучилися керівництво громади, громадська організація «Шлях до змін», працівники апарату Красненської селищної ради, Центру адміністративних послуг, відділу культури, освіти, молоді, розвитку туризму та спорту, старости, громади селища Красне, сіл Куткір, Полтва, Задвір’я, Полоничі, Богданівка, Балучин, Безброди, Сторонибаби, Утішків, Петричі, Острівчик-Пильний, Мармузовичі, Мала Вільшанка, Бортків, Скнилів, Грабово, які передали для військових багато м'ясних паштетів, тушонок, макаронів, олію, чай, каву, печиво, консервації, фрукти, тощо.

Особливим подарунком для українських воїнів стануть дитячі листи, вироби, обереги та малюнки від діток нашої громади.

Відправити вантаж на Схід зібрались Красненський селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступник селищного голови Андрій Лащук, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, т.в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту Христина Швед, її заступник Наталія Байко, головний спеціаліст Ольга Мазур, начальник загального відділу Ірина Виниченко та інші працівники, молодь та активні мешканці громади.

Отці Олег Макар та Мирослав Лукач освятили великодні гостинці і благословили надбужанських волонтерів Романа Гаєвського, Олександра Мошонкіна та Валерія Шумило у щасливу дорогу, оскільки вони вирушають на Луганщину доставити вантаж.

«Завдяки нашій спільній підтримці, українські вояки відчують, що християнські свята, українські звичаї та традиції єднають нас усіх, що ми єдиний народ, бо Україна єдина. Така увага зміцнить в серцях українських вояків надію і любов та додасть віри в перемогу. Хай вони скоріше вертаються живими та здоровими додому. Хай радісні Пасхальні дні покладуть благодатний початок нашої перемоги! Дякую кожному, хто долучився до акції!», - зазначив Красненський селищний голова Роман Фурда.