Красненська громада серед переможців проєкту «АктивуйСя»

Дата: 07.05.2021 10:13

Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА спільно з Львівською освітньою фундацією визначили переможців соціально-культурного проєкту «АктивуйСя».

Загалом на конкурс подали 70 заявок із різних населених пунктів усієї області.

Переможцями стали 11 громад, серед них – Красненська громадаФото без опису (с.Полоничі).

Нагадаємо, що конкурс «АктивуйСя» стартував у 2018 році. Відтоді департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та Львівська освітня фундація щорічно реалізовують цей соціально-культурний проєкт для малих громад Львівщини. Переможці конкурсу отримають фінансування на проведення заходів культурно-мистецького та соціального спрямування, метою яких є формування практичних навичок художньої, мистецької, культурної діяльності дітей, їх творчий розвиток.

Ідея проєкту у самій його назві – активуючи свої ініціативи, активізовуй громаду, в якій живеш. Учасниками є Народні доми, бібліотеки та релігійні громади з локальних малих громад Львівщини.