Красненський селищний голова Роман Фурда провів виїзну робочу зустріч щодо проектування ділянки дороги Красне-Чемеринці

Дата: 14.05.2021 23:39

Фото без опису????Виїзна робоча зустріч щодо проектування поточного середнього ремонту дороги місцевого значення С140206 Красне-Чемеринці відбулась за участю Красненського селищного голови Романа Фурди, представників підприємства ТОВ «Простір-Інжиніринг» та представника Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Юліана Лева.

??Замовником робіт є Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА.

????ТОВ «Простір-Інжиніринг» має виготовити проект поточного середнього ремонту дороги місцевого значення С140206 Красне-Чемеринці, протяжністю 33,5 км та розрахувати вартість усіх робіт.

????Підприємство планує закінчити проектування протягом наступних двох місяців. Після затвердження проєктної документації буде оголошено тендер на ремонтні роботи зазначеної ділянки дороги.

????Кошти на проект з ремонту цієї дороги виділять з державного на місцевого бюджетів.

????Під час зустрічі також були розглянуті питання щодо відновлення кюветів, встановлення нових, конструкції дорожнього одягу в селах Скнилів та Бортків, обговорено облаштування узбіч, тротуарів, пішоходних переходів тощо.

?Нагадаємо, що окрім цього, заплановано капітальний ремонт дороги Т-18-06 Буськ-Перемишляни (28 км між населеними пунктами Буськ та Якторів, що через Красне, Русилів) – проектна документація розробляється.