У Красненській громаді нововедення – марковані мішки для сміття

Дата: 16.05.2021 15:15

?Відтепер у Красненському селищному комунальному підприємстві (смт.Красне, вул.Привокзальна, 9), а незабаром також у старостинських округах, можна придбати маркований мішок для вивозу твердих побутових відходів.

?Вартість одного мішка – 26 гривень. У ціну входить – вивіз та захоронення відходів.

?Наголошуємо, збір сміття відбуватиметься лише у спеціальних мішках із маркуванням «Красненське селищне комунальне підприємство». Мішки у визначені дні, згідно графіку, який подається помісячно, забиратиме сміттєвоз комунального підприємства.

?Жителі приватних садиб мають залишати марковані мішки зі сміттям біля двору.

?Вивіз сміття із маркованими мішками розпочнеться з 1 червня.

?Закликаємо мешканців громади не створювати стихійні сміттєзвалища у населених пунктах та не наражатися на штрафи, які можуть сягати 1380 гривень з однієї людини, а долучитися до ефективного централізованого вивезення побутових відходів.

До речі, на території громади є й контейнери для окремого збирання паперу, скла та пластику.