Відбулось засідання оргкомітету

Дата: 18.05.2021 22:16

Фото без опису ????У вівторок, 18 травня в кабінеті Красненського селищного голови відбувся оргкомітет з нагоди відзначення Дня Героїв, Дня вишиванки та фестивалю щасливої родини «Всі разом за сім’ю», у якому прийняли участь: селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники селищного голови Андрій Лащук, Ігор Шульга, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, начальник організаційного відділу Марія Лисянська, головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Ольга Мазур, начальник Красненського селищного комунального підприємства Орест Романовський, отець Юрій Толочний, заступник керівника районної Спілки політичних в’язнів та репресованих в Україні Ярослав Вовк, станична Пласту станиці Красне Людмила Гураш, начальник юридично-економічного відділу Роман Слівінський та представник поліції.

???? На комітеті були обговорені організаційні питання проведення заходу, який відбудеться 23 і розпочнеться з сімейного велопробігу на честь Героїв України зі села Сторонибаби до пам’ятників Василю Куку та Борцям за волю України, що в смт.Красне, опісля на площі Привокзальній відбудеться святковий концерт тощо.

?Детальніше програма буде незабаром оприлюднена.