Представники Красненської громади беруть участь в освітніх заходах програми «АктивуйсЯ»

Дата: 19.05.2021 22:24

Фото без опису  ????В рамках впровадження соціально-культурного проєкту «АктивуйСя» на території Красненської громади секретар ради Світлана Дідух та головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Ольга Мазур продовжують у місті Львові проходити навчання щодо проведення заходів культурно-мистецького та соціального спрямування, метою яких є формування практичних навичок художньої, мистецької, культурної діяльності дітей, їх творчий розвиток.

?Нагадаємо, Красненська громада з-поміж 70 громад стала переможцем проєкту «АктивуйСя».

????Метою програми є підтримка розвитку культури та міжсекторальної співпраці у громадах Львівської області шляхом реалізації комплексної культурно-освітньої програми та мікроґрантування.