Красненський селищний голова Роман Фурда відвідав діток із соціально незахищених сімей громади та вручив їм подарунки
У Міжнародний день захисту дітей, Красненський селищний голова Роман Фурда завітав до дітей, які виховуються у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах та кризових ситуаціях, що на території Красненської територіальної громади.
В день власного свята діти отримали розвиваючі книги, іграшки, розмальовки, фарби, кольорові олівці, пазли, блокноти та багато іншого
.
Діти дякували за подарунки та із захопленням розповідали селищному голові про свої найзаповітніші мрії та творчі здібності.
Як зазначив селищний голова Роман Фурда:
«Перший літній день – це не тільки веселе свято для самих дітлахів, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками
і громадянами своєї країни
. Дитинство завжди прекрасне. Діти – наші квіти
, вони найкращі, вони найрідніші. Завдання кожного з нас – зробити все можливе, щоб діти були здоровими та щасливими!».
Вразливість сімей посилюється тим, що непоодинокими є випадки втрати батьками роботи або постійного доходу, що призводить до обмеженості ресурсів сімей для забезпечення прав дітей.
З усіма батьками дітей проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків.
Загалом, подарунки отримали 13 сімей, де виховуються понад 40 дітей віком від 3 до 14 років з населених пунктів смт.Красне, с.Куткір, с.Полоничі, с.Задвір’я, с.Мармузовичі.
Щоб сяяли обличчя малечі радісними та щасливими посмішками, давайте разом сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.
![]() |
![]() |