Нова водонапірна башта покращить якість і стабільність водопостачання Красненської лікарні та школи

Дата: 03.06.2021 17:20

Фото без опису??Красненський селищний голова Роман Фурда оглянув нову закуплену водонапірну башту, яка замінить стару на території місцевої лікарні, що перебувала роками в аварійному стані: металева ємність протікала, через що були постійні перебої з водопостачанням у місцевій лікарні та в школі.

??Відповідними спеціалістами проведено демонтаж старої споруди та розпочато встановлення нової, яку вдалось закупити за кошти із селищного бюджету.

????«Стара водонапірна башта вже тривалий час є непридатною для функціонування. Тому вирішення проблеми було невідкладне та актуальне. І безумовно, нова водонапірна башта покращить умови водопостачання для місцевої лікарні та школи», - зазначив Красненський селищний голова Роман Фурда.