Селищний голова взяв участь у відео-конференції Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави

Дата: 03.06.2021 18:10

Фото без опису??Сьогодні Красненський селищний голова Роман Фурда прийняв участь в режимі відео конференції у Всеукраїнському засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувався місті Хмельницьку.

??Створений Конгрес місцевих та регіональних влад має стати важливим майданчиком для розв'язання ключових проблем діяльності місцевого самоврядування, адже він об’єднає представників усіх ланок вертикалі виконавчої, законодавчої влади та місцевого самоврядування.

?Під час онлайн-засідання було обговорено наміри ініціювати спільно з урядом та парламентом законопроекти щодо оптимізації дохідної частини місцевих бюджетів, зокрема щодо вдосконалення плати за землю, податку на нерухоме майно, на доходи фізичних осіб, єдиного й транспортного податків.Фото без опису

??Одна з тем, якій була приділена значна увага під час засідання, стосувалася підготовки регіонів до опалювального сезону та багато інших питань.