Керівництво Красненської ради взяло участь в онлайн-форматі Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування

Дата: 10.06.2021 13:06

Фото без опису??Сьогодні подія об'єднала понад 300 міських голів та представників місцевого самоврядування зі всіх областей України. Також гостями та учасниками заходу стали представники Міністерства розвитку громад та територій, депутати Верховної Ради України, представники міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору.

??Через карантинні обмеження організатори події передбачили два формати проведення: запрошені спікери та учасники обговорень були присутні у Львові наживо та змогли відповідати на запитання учасників, які доєднались до онлайн-трансляції форуму.

??Участь в онлайн-форматі заходу взяли Красненський селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, начальник фінансового відділу Красненської селищної ради Михайло Гавінський.Фото без опису

??Під час заходу були експертні та політичні дискусії, кругли столи та інші форми інтерактивних дискусій, спрямованих на обговорення досягнень та пошук компромісних рішень щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.