У селищі Красне відбулась зустріч з дослідником біографії Євгена Коновальця

Дата: 15.06.2021 21:17

Фото без опису??Сьогодні, в рамках відзначення 130 річчя від дня народження першого голови ОУН, командира Січових Стрільців, полковника Армії УНР Євгена Коновальця, Красненська селищна рада спільно із відділом освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту провели заходи зі вшанування пам’яті видатного українця.

??З ініціативи станичної станиці «Красне» НСОУ «Пласт» Людмили Гураш, в приміщенні Народного дому смт.Красне, за участю секретаря виконкому Красненської селищної ради Богдана Глови, т.в.о начальника та головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту Христини Швед та Ольги Мазур, представників ЗМІ і громадськості, відбулась цікава зустріч пластунів Бущини із завідувачем сектору Львівського історичного музею «Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця» Ігорем Селецьким.

??Дослідник Ігор Селецький розповів школярам, що Євген Коновалець виховувався у середовищі галицької інтелігенції, батьки були вихідцями із священичих родин, що неабияк вплинуло на формування патріотичного світогляду майбутнього державця. Визначному провідникові української нації вдалося виробити новий тип українця-борця, він першим зрозумів державотворчу сутність ідеології українського націоналізму.

??Присутні мали нагоду ознайомитись на стенді з історичними світлинами, етапами життя Євгена Коновальця та його родини.

??Від імені Красненського селищного голови Романа Фурди, секретар виконкому Богдан Глова подякував Ігорю Селецькому за змістовний, історичний екскурс про Євгена Коновальця та зауважив, що кожен українець повинен володіти тими позитивними рисами, якими був наділений Євген Коновалець – загостреним відчуттям справедливості і любов’ю до своєї держави.

??Опісля, Ігор Селецький запросив школярів відвідали історико-меморіальний музей Євгена Коновальця – провідника ОУН, що розташований у селі Зашків.