ОГОЛОШЕННЯ !!! Проведення громадських слухань.

Дата: 15.06.2021 21:56

Керуючись ст. 13 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Статуту Красненської територіальної громади Золочівського району Львівської області, затвердженого рішенням VI сесії VIII скликання (2-ге пленарне засідання) від 12 березня 2021 року №136, відбудуться громадські слухання на які будуть винесені наступні питання:

1.    Ліквідація філії Безбродівська ЗОНІ І ступеня Красненського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, 22 червня 2021 року о 18Л5 год.
Місце проведення громадського слухання - філія Безбродівська ЗОНІ І ступеня Красненського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, яка знаходиться в селі Безброди, вул. Шевченка, 17.

2.    Ліквідація Скнилівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, 23 червня 2021 року о 18Л5 год. Місце проведення громадського слухання - Скнилівська ЗЗСО І-ІІ ступенів, яка знаходиться в селі Скнилів, вул. Лугова, 25.

3.    Ліквідація Балучинської філії І-ІІ ступенів Красненського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, 24 червня 2021 року о 11.00 год.
Місце проведення громадського слухання - Балучинська філії І-ІІ ступенів Красненського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, яка знаходиться в селі Балучин, вул.Головна, 37.

4.    Пониження ступеня Сторнибабського ЗЗСО І-ІІІ ст. до І-ІІ ступеня, 24 червня 2021 року о 18.15 год.
Місце проведення громадського слухання - Сторонибабська ЗЗСО І-ІІІ ступеня, яка знаходиться в селі Сторонибаби, вул. Нова, 7.

Додаткову інформацію, щодо проведення громадських слухань можна отримати у в.о. начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області Швед Христини Романівни, тел.. 0987759870, яка є призначена відповідальною особою за забезпечення проведення громадських слухань.

Інформаційне повідомлення додається.

Селищний голова                          Роман ФУРДА