Передача нового автомобіля «швидкої допомоги» пункту екстреної медичної допомоги «Красне»

Дата: 19.06.2021 10:14

Фото без опису??Селищний голова Роман Фурда взяв участь у передачі нового автомобіля «швидкої допомоги» пункту екстреної медичної допомоги «Красне»??

?Сучасний спецавтомобіль, відтепер рятуватиме життя жителів Красненської громади та прилеглих територій. Автомобіль екстреної медичної допомоги класу «В» має змогу надавати долікарську допомоги ще в дорозі – він обладнаний дефібрилятором, портативною системою реанімації, кисневими апаратами тощо.

??Шість автомобілів отримала станція екстреної медичної допомоги «Буськ»: підстанція екстреної медичної допомоги (ЕМД) «Буськ» – 1 автомобіль; пункт екстреної медичної допомоги (ЕМД) «Красне» – 1, підстанція екстреної медичної допомоги (ЕМД) «Золочів» – 1 підстанція «Броди» – 1, пункт ЕМД «Підкамінь» – 1 та підстанція ЕМД «Кам’янка-Бузька» – 1 автомобіль.

??Урочисте отримання автомобілів відбулося сьогодні на території Буської центральної лікарні за участю Красненського селищного голови Романа Фурди, голови Золочівської районної державної адміністрації Василя Маркевича, його заступника Богдана Гринишина, Буського міського голови Ростислава Сліпця, директора КНП «Буська центральна лікарня» Володимира Замроза, заступника голови Золочівської районної ради Івана Закала, старшої фельшерки станції медичної допмоги «Буськ» Людмили Білик, медичних працівників, водіїв, священослужителів та ЗМІ.Фото без опису

??Новенькі автомобілі екстреної медичної допомоги освятив отець Андрій Баглай, до присутніх з вітальним словом звернувся Красненський селищний голова Роман Фурда, який подякував усім представникам влади та депутатам колишньої Буської районної ради за допомогу в створенні та наданні належної екстреної медичної допомоги жителям громад, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та привітав медиків із професійним святом.????????????

??Нагадаємо, днями керівник Львівського обласного центру Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько завітав до селищної ради, де вручив Почесну грамоту Красненському селищному голові Роману Фурді за вагомий внесок у розвиток Екстреної медичної допомоги Львівщини, оскільки Роман Фурда, який раніше будучи на посаді заступника голови Буської райради максимально сприяв реалізації проекту розвитку екстреної медичної допомоги.