Внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин

Дата: 23.06.2021 10:34

У зв’язку із прийняттям Верховною Радою України 28.04.2021 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» (№1423-IX), який кардинально реформує систему управління земельних правовідносин для спрощення доступу до земельних ресурсів населення та бізнесу, скасовує зайві дозволи та дублювання процедур перевірки документації із землеустрою та інше, інформуємо наступне.

Львівською обласною державною адміністрацією проведено аналіз тексту згаданого Закону та сформовано вибірку основних положень у вигляді пам’ятки.

Посилання на пам’ятку вибірки Львівською обласною державною адміністрацією основних положень вищенаведеного законодавства.