У Красненській громаді триває ремонт доріг

Дата: 23.06.2021 14:15

Фото без опису??Одним з найважливіших питань Красненської територіальної громади є стан дорожнього покриття на переважній більшості комунальних доріг.

??У селищі Красне-2 по вулицях 50-річчя Возз’єднання, Заводська (частково), Миру та в селі Сторонибаби по вулиці Бужна, розпочався ремонт дорожнього покриття.

??Ремонтні роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «ДРОГ-БУД УКРАЇНА».

?Нагадаємо також, що не всі дороги обслуговуються селищною радою. Дороги, які з’єднують села Красненської територіальної громади мають статус державних, обласних, районних і не є в комунальній власності Красненської територіальної громади, тому селищна рада не може виступати замовником ремонту доріг, а лише звертатись до їх власників та балансоутримувачів. Замовником ремонтів можуть виступати лише власники та балансоутримувачів доріг.

Красненська селищна рада постійно звертається до власників та балансоутримачів доріг з листами про необхідність відремонтувати найпроблемніші ділянки доріг.