Селищному голові Роману Фурді оголошено Подяку від начальника «Центру пробації»

Дата: 29.06.2021 18:55

Фото без опису??Сьогодні, начальник Буського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області майор внутрішньої політики Андрій Бурий оголосив подяку Красненському селищному голові Роману Фурді.

??За співпрацю, порозуміння і підтримку уповноваженого органу з питань пробації у реалізації державної політики пов’язаної з виконанням кримінальних покарань і пробації та з нагоди 25-річниці Конституції України селищному голові Роману Фурді вручено Подяку від начальника Буського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області майор внутрішньої служби Андрія Бурого.

??Селищний голова Роман Фурда запевнив, що вони і надалі можуть розраховувати на допомогу, сприяння в організації роботи у нашій громаді та взаємодію з відповідними структурними підрозділами селищної ради.