Депутати Красненської селищної ради стурбовані станом обласних та державних доріг на території громади

Дата: 29.06.2021 18:50

??Під час сьогоднішньої IX сесія Красненської селищної ради депутати розглянули електронну петиція, яка набрала на сайті ради достатню кількість голосів, звернувшись до голови Львівської обласної державної адміністрації М. Козицького та начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області О.Берези щодо ремонтів доріг, зокрема наступних доріг:

?Новосілки-Красне С140208 на ділянці через смт. Красне по вул.Симоненка до с. Куткір та повороту до с.Безброди, а також провести ремонту мосту на даній дорозі в с.Куткір;

?Буськ-Журатин-Безброди С 140203 на ділянці через с.Безброди до виїзду на дорогу Новосілки-Красне;

?Красне-Чемеринці С140206 надзвичайно аварійна ділянка через село Скнилів до с.Бортків;

?Задвір’я-Балучин С140207, зокрема міст в с.Полтва;

?Красне-Утішків С140211;

?Чучмани-Сторонибаби С140216 в с.Сторонибаби декілька ділянок з глибокими вибоїнами;

?Сторонибаби - Красне С140217, яка з’єднує дороги Чучмани - Сторонибаби С140216

?Красне - Утішків С140211 протяжністю 1 км.

?Петричі – Закомар’я.

? Окрім цього просять Службу автомобільних доріг у Львівській області організувати ремонт дороги державного значення Т1806 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни, а саме надзвичайно аварійної ділянки від смт. Красне до с.Русилів, яка стає практично непроїзною для легкових автомобілів.