Нове обладнання на службі громади

Дата: 03.07.2021 01:49

??Красненське комунальне підприємство отримало нову спецтехніку, яку селищна рада придбала за кошти місцевого бюджету.

??Закуплену дробильну установку для переробки деревини на щепу перевірили в роботі селищний голова Роман Фурда, його заступники Андрій Лащук та Ігор Шульга.

?Як зауважує селищний голова Роман Фурда, раніше можна було побачити доволі неприємну картину, після обрізки дерев в селищі чи також в лісосмугах, що ведуть до сіл новоутвореної громади зоставалися великі купи обрізаних гілок.

????"Зазвичай такі гілки вивозилися на смітник чи просто залишалися на місці обрізки, тому селищна рада вирішила придбати рубильну машину українського виробництва ТОВ «Арієс Україна» Arjes Ukraine , що дозволяє подрібнювати гілки дерев від 8-12 см. товщиною. Таке подрібнення дозволить використовувати гілки та стовбури тонких дерев, як паливо в освітніх закладах громади, зокрема у Сторонибабській школі, де встановлений твердопаливний модуль. Використання новітньої техніки дасть змогу ефективніше використовувати наявні в громаді ресурси, покращити благоустрій та зовнішній вигляд селища та сіл", - зазначив селищний голова Роман Фурда.

??Вартість цього обладнання складає 131 тис.грн.

??Мобільна та зручна у використанні машина для подрібнення деревини, пристосована для використання з трактором, де вал відбору потужності (ВВП) служить приводом для рубального диска. Це універсальна машина яка дає можливість ефективно переробляти відходи деревообробки на технологічну і паливну щепу або біомасу, а також з легкістю змінювати робочу зону через застосування разом з трактором. Завдяки мобільності RМ 51 з легкістю може подрібнити матеріал безпосередньо на місцях проведення санітарних вирубок, лісозаготівель, обрізки садових господарств, узбіччях доріг та малодоступних місцях. Отримана щепа або біомаса може використовуватися для виробництва ДСП та ДВП, паливних брикетів, пелет для спалювання в котлах ,ТЕС тощо.

?Переваги рубильної машини RM 51:?

?Можливість транспортування машини на потрібне місце;

?Адаптована під будь-який трактор потужністю від 80 кВт.;

?Конструкція виключає розрив диска.

?Кріплення ножів покращують подачу деревини та зменшують тертя диску;

?Муфта диску дозволяє швидко переналаштувати машину на потрібну фракцію;

?Лабіринтне ущільнення запобігає намотуванню матеріалу на вал;

?Диск має систему анти-заклинювання;

?Наявність дифракційної муфти на кардані;

?Прямий привід роликів забезпечує простоту в обслуговуванні;

?Керування системою подачі приносить задоволення від легкості та зручності;

?Компактний та потужний привід роликів подачі, не потребує заміни масла та забезпечує безперебійну роботу системи в будь-яких умовах та режимах.

?Відзначимо, що селищна рада продовжує роботу над оновленням основних засобів з метою впровадження нових, більш продуктивних та економічно ефективних машин, механізмів та обладнання у селищному комунальному підприємстві.