Вивезення сміття – один з пріоритетних напрямків роботи комунального підприємства

Дата: 05.07.2021 01:22

Фото без опису??Для поліпшення системи вивезення побутових відходів комунальним підприємством виконано низку оновлень, зокрема:

?запроваджено помісячний графік по населених пунктах громади, який наприкінці кожного місяця публікується на наступний період;

?запроваджено марковані мішки, вартість якого складає 26 грн.

??За червень на території Красненської територіальної громади було продано більше тисячі мішків, зокрема в смт.Красне – 390, Задвір’янський старостинський округ – 180, Мармузовицький старостинський округ – 130, с.Куткір – 100, с.Безброди – 29, с.Утішків – 129, с.Петричі – 5, с.Сторонибаби – 50.

??Чистота – це чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного населеного пункту. Чистота селища і села – справа спільна для всіх і кожного. Як відомо, смітять всі, прибирають десятки, а платять, на жаль, одиниці. Як показує практика, комунальники постійно вивозять з центральних вулиць, кладовищ, а також із несанкціонованих звалищ тони сміття.

????Страшно уявити, що може статися з населеним пунктом, у разі якщо перестануть працювати комунальні служби, – це не тільки неестетично, але саме головне – це сморід, захворювання, гризуни, які будуть носіями хвороб, тощо.

??Мешканців громади закликаємо не створювати стихійні сміттєзвалища у населених пунктах та не наражатися на штрафи, які можуть сягати 1380 гривень з однієї людини, а долучитися до ефективного централізованого вивезення побутових відходів. Марковані мішки можна придбати у старостинських округах, діловодах у населених пунктах або у нашому комунальному підприємстві.

????До речі, на території громади є й контейнери для окремого збирання паперу, скла та пластику.

?Давайте разом робити громаду чистою!?????