Громада селища Красне вшанувала пам’ять славного земляка Івана Тиктора

Дата: 06.07.2021 18:33

??У сьогоднішній день народження нашого земляка, керівництво селищної ради, райдержадміністрації, пластуни та громадськість зібравшись у селищі Красне вшанували пам’ять українського видавця, військовика, громадського діяча, який заснував перший у Західній Україні видавничий концерн – Івана Тиктора.

??Вшанування світлої пам’яті земляка розпочалось біля пам’ятної стели Івану Тиктору, де духовні настоятелі Юрій Толочний та Степан Жукровський відправили панахиду.

??Селищний голова Роман Фурда та секретар виконкому Богдан Глова спільно з пластунами поклали квіти до пам’ятної стели Івану Тиктору та спільно з присутніми виконали Державний Гімн України.

??Окрім цього, біля пам’ятника Борцям за волю України пластуни станиці Красне, що носить ім’я Івана Тиктора, проводили патріотичний вишкіл та теренову гру.

??Далі захід у приміщенні місцевої бібліотеці, що також носить ім’я Івана Тиктора, відбувся круглий стіл на тему: «Чи потрібні сьогодні Тиктори українській державі?», за участю представників влади, громадськості та журналістів.