В смт.Красне по вулиці Привокзальна розчищено водовідну канаву

Дата: 10.07.2021 15:39

Фото без опису Фото без опису

?Від забитого сміттям та гіллям водовідного каналу, що поруч з будинками, навесні цьогоріч мешканці вулиці потерпали від потоплення.
??Як зазначає селищний голова Роман Фурда, практично щороку частина мешканців цієї вулиці страждали від потоплення, але проблему ніхто з тодішнього керівництва не вирішував. А цьогоріч через сильні снігопади, навесні вода добралась до будинків, рятувальники докладали всіх зусиль, щоб відкачати воду.

??Після спаду води селищна рада оголосила тендер щодо проведення робіт з розчистки водовідної канави, щоб нарешті вирішити проблему, яка потребувала відповідного реагування.

??Відповідні спеціалісти вздовж частини вулиці, де найбільше потерпали мешканці від паводків, з метою впорядкування роботи водовідної канави, прибрали та вивезли звідти сміття, гілля. Розчистили канал від нанесеного мулу.

??Роботи по розчистці водовідної канави для відведення дощових та поверхневих вод по вул. Привокзальна обійшлись бюджету у 75 тис. 484 грн.

?Планується, що розчищена водовідна канава ще слугуватиме пожежною водоймою.?

Фото без опису Фото без опису