Встановлення місцевих податків і зборів на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області

Дата: 15.07.2021 17:36

Згідно рішення Красненської селищної ради від 12.07.2021 №431 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області" вирішено:

1. Встановити на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області такі місцеві податки і збори:
1.1. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначивши:
- елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1;
- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1.1;
- перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1.2
2. Транспортний податок, визначивши його елементи згідно з додатком 2;
3. Плату за землю, визначивши:
- елементи плати за землю згідно з додатком 3;
- ставки земельного податку згідно з додатком 3.1;
- перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку згідно з додатком 3.2;
- ставки орендної плати за земельні ділянки згідно з додатком 3.3.
1.4. Туристичний збір, визначивши його елементи згідно з додатком 4.
1.5. Єдиний податок, визначивши його елементи згідно з додатком 5.
2. Всі питання, неврегульовані цим рішенням, регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та чинного законодавства України.
3. Доручити секретарю селищної ради Світлані Дідух забезпечити направлення копії цього рішення до Головного управління державної податкової служби України у Львівській області та забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб - сайті селищної  ради та/або в засобах масової інформації.
4. Дане рішення набирає чинності  з 1січня 2022 року.
5. Рішення про встановлення ставок та пільг із місцевих податків і зборів, прийняті місцевими радами, що увійшли до складу Красненської селищної  територіальної громади Золочівського району Львівської області, вважати такими, що втрачають чинність з 1 січня 2022 року.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, інвестицій, бюджету та  фінансів(С.Миляновський).

Селищний  голова                                                                             Роман ФУРДА