Представниця селищної ради взяла участь у навчанні щодо організації фестивалів в громаді

Дата: 20.07.2021 21:34

??Асоціація «Ради Львівщини» розповіла представникам громади, як проводити фестивалі та спортивні події.

??Участь у заході взяла головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Ольга Мазур.

?За словами виконавчого директора ОАМР «Ради Львівщини» Андрія Якиміва, основна мета навчання – донести до громад, що фестивалі, ярмарки, виставки і різного роду масові заходи – необхідні.

??«Це культурно розвиває саму громаду, її жителів, а ще – є джерелом надходжень до бюджету. Прагнемо, аби у кожній територіальній громаді був започаткований потужний фестивальний захід, який би став мистецьким магнітом і додатковим елементом розвитку громади», - зауважив Андрій Якимів.

??Спікерами тренінгу були провідні організатори гастрономічних фестивалів, ярмарків всеукраїнського рівня, менеджери музичних артистів та організатори спортивних подій.

??Учасники навчання дізналися про те, який соціальний ефект має Великодній і Різдвяний ярмарок, як організовувати тематичні фестивалі і масштабні спортивні змагання, які події має проводити молодь, як з будь-якої локації зробити місце для культурно-масових заходів, де і як шукати спонсорів заходів у громадах тощо.