Красненська селищна рада внесе пропозиції щодо зміну курсування окремих автобусних маршрутів

Дата: 21.07.2021 17:11

Фото без опису??Днями селищний голова Роман Фурда взяв участь у нараді з керівництвом Золочівської РДА та перевізниками щодо визначення та обговорення проблемних питань, що стосуються перевезень та відшкодування пільгового перевезення у Золочівському районі.

??Йшлось про необхідність забезпечення надання якісних послуг з перевезень, культуру поведінки водіїв, технічний стан, пільгове перевезення, дотримання графіку курсування та змін курсування маршрутів.

??Оскільки міжміськими та приміськими перевезеннями займається відповідні управління Львівської ОДА та Золочівської РДА, Красненська селищна рада внесе пропозиції щодо зміни окремих автобусних маршрутів.

?Зокрема, пропонується, щоб маршрутки:

????Львів-Утішків-Львів – заїжджала у смт.Красне (автостанція) та через Красне-2 прямувала на Утішків, і у зворотному боці;

????Львів-Бортків-Львів – через село Мала Вільшанка;

????Красне-Буськ-Красне – через смт.Красне-2 (район Цукровиків);

??Зазначимо, що ці відповідні пропозиції Красненська селищна рада офіційним листом направить для розгляду і прийняття рішення до керівництва Львівської ОДА та Золочівської РДА.