У двох селах Красненської громади облаштували дитячі майданчики

Дата: 23.07.2021 11:33

Фото без опису??З метою наведення ладу та розуміючи проблему браку відповідної інфраструктури для дозвілля у селах громади, Красненська селищна рада розпочала облаштувати нові дитячі площадки, вдосконалювати і оновлювати існуючі в селах.

??Сьогодні перші облаштовані дитячі майданчики встановлені у селах Полоничі та Богданівка. На нових майданчиках розміщено гойдалки, гірки та інші елементи. Все це обладнання було придбано за кошти селищного бюджету.

?«Крок за кроком, нашими спільними зусиллями ми впорядковуємо територію в наших населених пунктах, облаштовуємо нові місця для дитячого дозвілля. Дивлячись на усміхнені дитячі обличчя, все більше переконуємось, що наша праця необхідна. Сподіваємось на бережне ставлення до майна громади, завдяки чому воно слугуватиме довше, а ми матимемо змогу створювати нові об’єкти інфраструктури, не витрачаючи час на його ремонт», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

?Додамо, що незабаром нові майданчики ще з’являться і у інших населених пунктах громади.