Секретар ради та староста Задвір'янського округу беруть участь у робочій нараді щодо державної реєстрації цивільного стану

Дата: 23.07.2021 14:49

Фото без опису??У приміщенні сесійної зали Львівської обласної ради проходить робоча нарада начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану Львівської області та представників територіальних громад Львівщини.

??Участь від Красненської громади беруть секретар ради Світлана Дідух та староста Задвір'янського старостинського округу Едуард Марціняк.

?Нагадаємо, відповідно до прийнятого законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права громадян на доступ до державної реєстрації актів цивільного стану у зв'язку з укрупленням територіальних громад", у громадах планують надавати базові повноваження у сфері ДРАЦС: реєстрацію народження, шлюбу, смерті.