Про аварійний відрізок дороги Красне-Русилів

Дата: 24.07.2021 09:40

Фото без опису??Сьогодні селищний голова Роман Фурда зустрівся з головою Золочівської РДА Василем Маркевичем з приводу надзвичайно аварійної ділянки дороги від смт.Красне до с.Русилів, яка стає практично непроїзною для легкових автомобілів.

?Дана дорога державного значення Т1806 Рівне − Млинів − Берестечко − Буськ− Перемишляни належить Службі автомобільних доріг України у Львівській області. І Красненська селищна рада неодноразово зверталась до керівництва даного відомства, ОДА та народних депутатів, щоб відремонтували аварійно-небезпечну ділянку дороги.

??За словами голови Золочівської РДА Василя Маркевича, наразі виготовляється проектно-кошторисна документація вказаного автошляху протяжністю майже 2 км. Після цього будуть проведені роботи з підготовки відповідних документів для оголошення початку проведення тендерних процедур на предмет визначення підприємства, яке буде здійснювати зазначений ремонт. За умови вчасного проведення електронних торгів, роботи можна буде розпочати навесні наступного року.

?У свою чергу, селищний голова Роман Фурда попросив керівника райдержадміністрації якнайшвидше посприяти у вирішенні нагальної проблеми, оскільки дана дорога є стратегічною, що з’єднює сусідні громади та через яку проходять паломницькі прощі.

??Окрім цього, селищний голова висловився щодо необхідності спільних дій селищної ради та РДА в напрямку вжиття заходів щодо змін маршрутів курсування автобусних перевізників.