В ЦНАП можна отримати безоплатну правову допомогу: щомісяця адвокат консультує

Дата: 29.07.2021 18:22

Фото без опису??В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Красненської селищної ради з 27 липня 2021 року розпочав роботу консультаційний пункт створений спільно з Буським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для мешканців Красненської територіальної громади, де можна отримати безкоштовну допомогу юристів з будь-яких правових питань.

??Відповідно до потреб громади в отриманні правової допомоги консультаційний пункт буде діяти на постійній основі кожної останньої середи місяця з 10:00 – 12:00 год.

??Робота консультаційного пункту забезпечується працівником місцевого центру шляхом проведення особистого прийому осіб: ????надання правової інформації;

????консультацій і роз’яснень з правових питань

????забезпечення складення заяв, скарг та інших документів правового характеру.

??В перший день роботи пункту працівник місцевого центру – начальник відділу правопросвітництва та надання правової допомоги, адвокат Романко Володимир Рудольфович разом з начальницею Центру надання адміністративних послуг Вільшанецькою Дарією Семенівною провели прийом громадян, які звернулися для отримання правової допомоги.