Спільне партнерство заради розвитку громади

Дата: 06.08.2021 16:19

Фото без опису??Красненська громада підписала тристоронній меморандуми про партнерство з ТОВ "Захід-Агро МХП" і Благодійним фондом «МХП – Громаді»

??Наша громада співпрацює по соціальному напрямку з БФ «МХП – Громаді» та Краснянським елеватором (філія «Захід-Агро МХП»), що розміщується на території громади.

??Селищний голова Роман Фурда подякував Благодійному фонду за співфінансування дитячого майданчика в селі Утішків і висловив бажання на майбутнє провести спільну нараду з місцевим бізнесом, аби систематизувати роботу у напрямку КСВ і мати можливість працювати над більш глобальними проектами.

??Варто зазначити, що з метою досягнення цілей цього Меморандуму Партнери в межах наявних можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, громадських ініціатив та акцій, спрямованих на:

?розвиток людського капіталу;

?підтримку громадського здоров’я;

?розвиток спроможності громад;

?збереження та відновлення екології.