У селищі Красне провели християнський табір

Дата: 21.08.2021 23:30

Фото без опису??На території Красненської школи №1 протягом чотирьох днів діти мали нагоду не тільки весело й цікаво відпочивати, проводити час з однолітками та брати участь у різних іграх, а й отримати духовну користь, адже важливим аспектом табору було спілкування з Богом та поглиблення стосунків з Ним.

??Кожен день дітлахів був насичений різноманітними активностями – переглядом фільмів, проведенням футболу, волейболу, конкурсами та іграми.

??Організатори подбали про те, щоб кожен день перебування дитини у таборі був активним, пізнавальним та пам’ятним.

??Участь у таборі взяли майже 150 дітей з різних населених пунктів нашої та сусідніх громад.

??В останній день роботи табору відбувся звітний концерт учасників. На запрошення організаторів табір відвідали Красненський селищний голова Роман Фурда та його заступник Андрій Лащук.

??Селищний голова Роман Фурда подякував релігійній громаді і всім тим, хто долучився до організації відпочинку дітей і зазначив, що табір став для дітей цікавим і пізнавальним досвідом, сповненим незабутніх вражень та духовного збагачення наймолодших.