У Красненській громаді помолились за Україну

Дата: 24.08.2021 18:29

????????Відзначаючи 30-ту річницю Незалежності України в селищі Красне біля пам'ятників Тарасу Шевченку та Борцям за волю України відбулись молебні за мир в Україні????, які провели духовні отці Степан Жукровський, Володимир Целень та Юрій Толочний.

????????Опісля чого звернувся до присутніх з вітальними словами селищний голова Роман Фурда, який побажав всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.

????????Керівництво селищної ради здійснило покладання квітів до пам’ятних місць – пам’ятника Тарасу Шевченку, Борцям за волю України, меморіального знака Ангела-Охоронця та до могили славного земляка Василя Кука.

????????Урочистості завершились молитвою за Україну та частуванням короваю.

????????Далі розпочалась святкова хода від пам'ятника Івану Мазепі, що в с.Сторонибаби до пам'ятника Тарасу Шевченку в смт.Красне.