Від Мазепи до Шевченка: у Красненській громаді відбулася урочиста хода, присвячена Дню Незалежності України

Дата: 24.08.2021 18:45

Фото без опису?? Участь у ній взяли селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, керівництво райради, працівники селищної ради, депутатський корпус, учасники ООС/АТО, волонтери, освітяни, молодь тощо.

?? Святкова хода з одним із найбільшим українським прапором стартувала від Сторонибабської школи. Біля пам'ятника Івану Мазепі керівництво селищної ради поклало квіти.

?? Попереду колони лунали патріотичні пісні, які підспівували учасники ходи. Поруч йшли духовні отці Володимир Целень, Юрій Толочний та Степан Жукровський.

?? Під час руху навіть попри мінливу погоду від учасників лунали також гасла: «Слава Україні», «Героям Слава!», «Україна понад усе!».

?? Святкова патріотична хода здійснила декілька зупинок, де на кожній із них презентацією-візитівкою приєднувались нові учасники. Радо вітали представників Сторонибабської школи, Красненської школи #2, Народного дому смт.Красне, Красненської школи #1 та юних спортсменів із кіокушинкай карате (тренер Віталій Крюков).

?? Покладання квітів до пам'ятника Українським летунам здійснили селищний голова Роман Фурда та заступник голови Золочівської районної ради Іван Закала.

?? Завершилася хода біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Селищний голова Роман Фурда подякував усім за участь та спільно з громадою виконали державний Гімн.

?? Святкування Дня незалежності України продовжилось у місцевому народному домі.