Підтримайте нашого славного земляка, в.о. директора ДЮСШ "Авангард" Красненської селищної ради Віктора Дідуха, який розпочинає виступ на Tokyo 2020 Paralympic Games

Дата: 26.08.2021 17:36

Дідух Віктор Ігорович (23 січня 1987) — український спортсмен, гравець в настільний теніс.

??Чемпіон Літніх Паралімпійських ігор-2016.

??Чемпіон Світу 2014 року у особистому заліку та 2017 командному заліку.

??Чемпіон Європи 2013, 2015. 2017 та срібний призер у 2019 року.

Майстер спорту України міжнародного класу. ????

Заслужений тренер України ????????

Всього завоював 9 медалей різного ґатунку, з них 4 золотих. ????

Ставав чемпіоном України в командному розряді (2007 і 2010 у складі Львівської області), в чоловічому парному розряді (2009 з Дідухом А. і 2010 з Жмуденко Я.), а також бронзовим призером чемпіонату України в особистому розряді (2009). ???????

Найвище місце в рейтингу ФНТУ - №4 (2012), в рейтингу Para ITTF - №1 в 8 класі зараз. ????

Орден «За мужність» III ст. (4 жовтня 2016) — За досягнення високих спортивних результатів на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України. ????

Бажаємо Віктору і всій українській збірній успіху і перемог ????????????????????????

Вболіваємо за наших ????????????