У Красненській громаді вшанували пам'ять захисників України

Дата: 28.08.2021 21:28

Фото без опису??З нагоди увічнення пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, селищний голова Роман Фурда, його заступники Андрій Лащук та Ігор Шульга, секретар ради Світлана Дідух, секретар виконкому Богдан Глова, працівники селищної ради та відділу освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту громади взяли участь у віче-реквієм, який послугував нагадуванням для суспільства про високу жертву загиблих під час захисту України????????.

??Учасники заходу біля пам'ятника Борцям за волю України в смт.Красне склали спільну молитву, запалили лампадки та вшанували хвилиною мовчання пам'ять захисників України.

??Завершився захід піснею "Гей, пливе кача...".

??У ці дні в закладах культури громади також проводяться низка пам’ятних заходів.