У селищі Красне – турнір з вуличного футболу громади

Дата: 28.08.2021 21:36

Фото без опису?В рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України, під патронатом селищного голови Романа Фурди, за сприяння керівника підприємства Краснебрук, депутата селищної ради Андрія Нестеровича, протягом двох днів на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що розташований на території Красненської школи №1, триватиме турнір з вуличного футболу серед дитячих та юнацьких команд.

?Цього року у турнірі беруть участь 8 команд із с.Андріївка (Мармузовичі), Мала Вільшанка, Полтва, Утішків, Сторонибаби та три команди із смт.Красне.

?Сьогодні відкриття турніру урочисто розпочалось з виконання державного гімну України.

? «Ми розвиваємо спорт в нашій громаді та проводимо змагання, щоб якомога більше людей долучити до корисної справи, активного відпочинку та способу життя. Окрім розвитку та підтримки спорту не забуваємо також і про спортивну інфраструктуру нашої громади. Вже незабаром школярі Красненської школи №2 матимуть спортивний майданчик із штучним покриттям, аби якомога більше наших мешканців мали доступ до якісної спортивної інфраструктури. Дякую підприємству «Краснебрук», його керівнику Андрію Нестеровичу за підтримку спортивного заходу. Бажаю всім учасникам змагань удачі, наполегливості, наснаги та перемог!», - привітав присутніх селищний голова Роман Фурда.

?Як розповів голова федерації футболу Буського району, а нині голова робочої групи щодо створення Асоціації футболу Золочівщини Степан Вольський, змагання проходитимуть два дні, вісім команд розділені на дві групи, переможець визначиться завтра у фінальному поєдинку.

?На учасників змагань та переможців чекають фінансові заохочення, кубки та медалі.?????????