Селищний голова Роман Фурда взяв участь в нагородженні Кубка з футболу серед ветеранів

Дата: 28.08.2021 22:21

Фото без опису????Сьогодні на місцевому футбольному полі в с.Андріївка відбувся Відкритий кубок з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району.

????У фінальному поєдинку зійшлись футбольні команди "Сокіл" (Андріївка) та Лопатин (Радехівський район).

?Обидві команди завершили рахунок в нічию.

????У запеклій боротьбі на футбольному полі по результатах пенальті виграли гості з Радехівщини.

?Привітати всіх учасників гри завітав селищний голова Роман Фурда, який відзначив професійну гру команд та вручив з головою федерації футболу району Степаном Вольським почесні кубки.

?Отже, нагородили отримали:

????Андрій Бик - Кращий воротар Відкритого кубка з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району;Володимир Уштан - ????????????Кращий гравець Відкритого кубка з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району;

????ФК "Сокіл" (с.Андріївка) - Фіналіст Відкритого кубка з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району;

????ФК "Лопатин" - Володар Відкритого кубка з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району.