ВІКТОР ДІДУХ - ВІЦЕЧЕМПІОН ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР В ТОКІО

Дата: 30.08.2021 10:04

Видатний спортсмен з настільного тенісу Віктор Дідух на Паралімпіаді-2020 здобув срібну медаль в індивідуальних змаганнях з настільного тенісу (клас 8 ). В ніч проти понеділка, 30 серпня, він у жорсткому протистоянні поступився у фіналі китайцеві Чжао Шуай - 1:3.

Перший і четвертий сет китаєць виграв на "більше-менше" (17:15 і 12:10). А в другому і третьому суперники обмінялися перемогами - 11:7 виграв китаєць і 11:6 українець.

Варто додати, що для Чжао Шуай це третя золота медаль Паралімпійських ігор в одиночному розряді - він також вигравав Ігри в Лондоні 2012 року і Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

Відзначимо, що на шляху до фіналу Віктор Дідух переміг чотирьох своїх суперників. Зокрема, у півфіналі він виграв у китайця Пен Вейнань - 3:2.

Для Віктора Дідуха це друга паралімпійська медаль. На Іграх 2016 року він здобув "золото" в командних змаганнях. Сподіватимемось, що на цій Паралімпіаді він зможе зможе захистити свій титул.

Віктор Дідух здобув другу медаль Паралімпійських ігор 2020 року серед спортсменів Львівщини.