У с.Сторонибаби здійснено капітальний ремонт площадки перед автобусною зупинкою

Дата: 01.09.2021 18:10

Фото без опису??Днями було завершено капітальний ремонт площадки перед автобусною зупинкою у селі Сторонибаби, фінансування якого здійснювалось за рахунок коштів місцевого бюджету громади.

?Зокрема, здійснено розпущення асфальтобетонних покриттів за допомогою машин для холодного фрезерування асфальтобетонних покриттів, виправлення профілю основ щебеневих з додаванням нового матеріалу та улаштування покриттів із гарячих асфальтобетонних сумішей.

??Весь процес робіт постійно був на контролі селищного голови Роман Фурди та його заступників Ігора Шульги та Андрія Лащука.

??Усі роботи виконувала підрядна організація ТзОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації, яка пройшла експертизу.

??Загальна вартість ремонтних робіт склала майже 205 тис грн.

?Нагадаємо, що також минулого тижня було завершено капітальний ремонт вулиці Стефаника у селищі Красне.