Готуємось зустрічати нашого Чемпіона!

Дата: 04.09.2021 21:05

Фото без опису????Видатний славний земляк, директор ДЮСШ «Авангард» (с.Мармузовичі), двократний срібний призер ????????цьогорічних Паралімпійських ігор Віктор Дідух повертається додому.

????Віктор Дідух – один із найпотужніших гравців у настільний теніс???? в Україні. Це доводять здобуті ним нагороди. Він - Чемпіон Європи 2015 року, багаторазовий Чемпіон міжнародних турнірів, а також заслужений тренер України????????.

????З червня 2021 року Віктор Дідух працює в.о.директора ДЮСШ «Авангард». Займається розвитком спортивної інфраструктури громади, поліпшенням бази для занять вихованців ДЮСШ, важливістю здорового способу життя і рухової активності для молоді тощо.

?Тож, із нетерпінням чекаємо на повернення нашого Чемпіона!????????????